Ogłoszenie

By ujrzeć Nasze forum w nowej oprawie graficznej prosimy o rejestracje. Przepraszamy za problemy.

#1 2009-08-21 15:17:05

Sirius

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Ekhm... żal

Jako, że Fordon to zdecydowanie mała dzielnica... i więcej widać niż nie widać. Pragnę wam powiedzieć, że po prostu nie ma większego debilizmu niż paradowanie z repliką po mieście.
Tak zostaliście rozpoznani. Jedna replika była na wierzchu, druga w pokrowcu (widać ktoś jeszcze myśli).
Zapytacie gdzie to się pewnie stało, odświeżę nieco pamięć. Pod górkami, gdzie mieści się owczarnia... jeszcze dokładniej... proszę bardzo obok sklepu "Żabki" (jeśli pamięć nie myli)...

Brak mi słów na coś takiego...

Offline

 

#2 2009-08-21 15:36:19

Vespi

Początkujący

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ekhm... żal

Tak, tak Panowie. Bundesamt für Verfassungsschutz działa perfekcyjnie i widzi wszystko.
Takie wpadki tylko Was pogrążają.

Z głupotą walczmy mądrym słowem:
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
                                                                                                                                     Albert Einstein

Pozdrawiam, Vespi



BTW: Ładny Famas

Ostatnio edytowany przez Vespi (2009-08-21 15:38:42)

Offline

 

#3 2009-08-21 21:01:12

Don

http://img406.imageshack.us/img406/811/kolejnyadmin1.jpg

351819
Call me!
Zarejestrowany: 2009-04-02
Posty: 64
Punktów :   

Re: Ekhm... żal

Już tłumaczyłem to dziś komuś...
Famas kolegi lecz wpadka moja...
W drodze na Owczarnie a raczej w stronę Owczarni Famasa miałem zawiniętego w mundur. (Bluzę)
Do "Żabki" poszedłem kupić picie. Portfel miałem w bluzie więc musiałem odwinąć Famasa (Nie dało się inaczej wyciągnąć kasy) a żeby nie wchodzić do sklepu bez koszulki, wziąłem mundur ze sobą.
5-7 minut później gdy kolejka minęła a ja kupiłem picie, poszedłem do kumpli, zawinąłem Famasa jak wcześniej i poszedłem dalej.
Wybaczcie. Tak moja wina. Pokrowiec? OK. Osobiście mam L96 więc Famas się tam nie mieści. Dla tego nie wziąłem pokrowca. (Famas jest za wysoki) A przecież nie bd kupował pokrowca na... Jeden trening? Bo kolega i tak kupił inną broń, więc pokrowca do Famasa nie ma.

Ja Pier****... Sam ustawiałem cenzurę a teraz ona mnie Wkur****.. ^^
Chociaż działa..


Pomagam na PW i GG - 351819.
Pozdrawiam Don!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clancrolikow.pun.pl www.naszepowolanie.pun.pl www.kaliscyszczypiornisci.pun.pl www.ligagenerallyf1.pun.pl www.c800i.pun.pl